Sony K65S35B Bravia 3 | 65 | Smart TV | Android TV | QFHD | Black
- TootjadSony
- Mudel: K65S35B.CEI
- Saadavus: 1
-
819€
Sony K65S35B Bravia 3 | 65 | Smart TV | Android TV | QFHD | Black
| All | |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 65 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 164 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 1574.00 mm |
| Gross height (mm) | 958.00 mm |
| Gross weight | 31.00 kg |
| Gross width (mm) | 184.00 mm |
| HD tüüp | QFHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android TV |
| Net weight | 22.40 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 6880.00 g |
| Plastic (No PET) | 1720.00 g |
| Producer | Sony |
| Producer product name | K65S35B Bravia 3 |
| Tagantvalgustuse tüüp | Direct LED |
| Tare weight (kg) | 8.60 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.28 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |








